Zásady ochrany soukromí

Úvod

AZ Hygiena se zavazuje chránit soukromí našich uživatelů a zaručuje, že osobní údaje získané přes naši webovou stránku budou používány v souladu s platnými zákony o ochraně osobních údajů a tímto dokumentem zásad ochrany soukromí. Přečtěte si pozorně následující informace, abyste porozuměli našim názorům a postupům ohledně vašich osobních údajů a jak s nimi budeme nakládat.

Shromažďování osobních údajů

Naše webová stránka shromažďuje určité osobní údaje automaticky během vaší návštěvy. Toto zahrnuje vaši IP adresu, informace o vašem prohlížeči, časy přístupů a odkud jste se na stránku dostali. Při registraci, vyplňování formulářů nebo komunikaci s námi mohou být požadovány další informace, jako je jméno, adresa, telefonní číslo a emailová adresa.

Užití shromážděných informací

Osbobní údaje získané prostřednictvím naší webové stránky mohou být použity k poskytování personalizovaných služeb, zlepšení uživatelské zkušenosti, komunikaci s uživateli, poskytování podpory, marketingové komunikace, a analýzy dat. Všechny aktivity probíhají v souladu s platnými právními předpisy a tato data jsou chráněna příslušnými bezpečnostními opatřeními.

Práva uživatele

Jako uživatel máte právo požadovat přístup k vašim osobním údajům, požadovat jejich opravu nebo smazání, omezit jejich zpracování nebo vznést námitku proti zpracování, stejně jako právo na přenositelnost údajů. Máte také právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním vašich osobních údajů. Pro výkon těchto práv nás můžete kontaktovat na email [email protected].

Dělení dat s třetími stranami

Osobní údaje nejsou sdíleny s třetími stranami, pokud to není nezbytně nutné pro provozování naší služby, splnění právních požadavků nebo ochranu našich práv a majetku. Při sdílení dat s třetími stranami zajišťujeme, že tato třetí strana dodržuje stejně vysoké standardy ochrany dat jako my.

Kontaktní informace vlastníka webu

  • Jméno: Dalibor Nejedlý
  • Adresa: Vídeňská 100/42, 639 00 Brno, Česká republika
  • Email: [email protected]
Napsáno Dalibor Nejedlý

Jsem stomatolog se specializací na prevenci zubního kazu a onemocnění dásní. Mám více než desetiletou praxi ve vlastní stomatologické klinice v Brně. Vždy jsem se snažil poskytovat nejlepší možnou péči o zuby svým pacientům. Mimo práci rád píšu o ústní hygieně a prevenci zubních problémů pro různé webové stránky a magazíny.

Vše od autora: Dalibor Nejedlý

Napsat komentář