Ochrana osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů

V souladu s nařízením GDPR (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů) se naše společnost zavazuje chránit Vaše osobní údaje. Tato stránka je zaměřena na informování našich uživatelů o tom, jakým způsobem jsou jejich údaje shromažďovány, zpracovávány a chráněny. Podrobně se zde také dozvíte o Vašich právech týkajících se Vašich osobních údajů a o tom, jak tato práva můžete uplatnit. K řádné ochraně Vašich údajů přistupujeme s nejvyšší zodpovědností a uplatňujeme nejmodernější metody a postupy, aby bylo zajištěno jejich maximální zabezpečení před neoprávněným přístupem nebo zneužitím.

Shromažďování a užití osobních údajů

V rámci poskytování našich služeb shromažďujeme a zpracováváme různé typy osobních údajů. Tyto údaje zahrnují, ale nejsou omezeny pouze na, Vaše jméno, kontaktní informace, informace o Vašem prohlížení webové stránky a případně další údaje, které nám poskytnete během vaší interakce s naší webovou stránkou. Vysvětlíme Vám, jaké informace shromažďujeme, proč je shromažďujeme a jak jsou používány.

Zabezpečení a ochrana údajů

Ochrana a zabezpečení Vašich osobních údajů je naší nejvyšší prioritou. Používáme širokou škálu bezpečnostních technologií a procedur, aby bylo zajištěno, že Vaše údaje jsou chráněny před neautorizovaným přístupem, neoprávněnou úpravou, zveřejněním nebo zničením. Budeme Vám objasňovat, jaká bezpečnostní opatření aplikujeme a jak můžete i Vy přispět ke zlepšení ochrany vašich osobních údajů.

Práva subjektů údajů

Jako subjekt údajů máte řadu práv, včetně práva na přístup k Vašim osobním údajům, práva na opravu a aktualizaci, práva na vymazání údajů a práva na omezení zpracování. Podrobně rozebereme jednotlivá práva a nabídneme Vám informace, jak je můžete efektivně uplatnit. Dále Vám sdělíme, jakým způsobem můžete kontaktovat našeho pověřence pro ochranu osobních údajů, aby splnili Váš požadavek nebo odpověděli na vaše dotazy týkající se ochrany osobních údajů.

Kontakt a odpovědná osoba

Pro jakékoli otázky nebo požadavky související s ochranou Vašich osobních údajů v naší organizaci se můžete obrátit na pověřence pro ochranu osobních údajů na email [email protected]. Rovněž zde najdete adresu naší pobočky a další potřebné kontakty, které můžete využít v případě potřeby: Dalibor Nejedlý, Vídeňská 100/42, 639 00 Brno, Česká republika.

Napsáno Dalibor Nejedlý

Jsem stomatolog se specializací na prevenci zubního kazu a onemocnění dásní. Mám více než desetiletou praxi ve vlastní stomatologické klinice v Brně. Vždy jsem se snažil poskytovat nejlepší možnou péči o zuby svým pacientům. Mimo práci rád píšu o ústní hygieně a prevenci zubních problémů pro různé webové stránky a magazíny.

Vše od autora: Dalibor Nejedlý

Napsat komentář